Seznamovací akce pro nezadané

3.8. 2022 - Speed dating tip

V současné době nabízíme mnoho věkových a typových seznamovacich kategorií na různých místech. Vždy usilujeme o navození příjemné a uvolněné atmosféry a tomu odpovídají i naše kvalitní a různorodá místa, kde se speed dating koná.

Speed dating seznamka pro všechny věkové kategorie

Základní dělení speed dating akcí je vždy podle věku a věkové kategorie se hodně překrývají. Nabízíme seznamku pro dvacetileté i seznamku pro čtyřicátníky, nebo seznamku pro padesátníky či šedesátníky. Abyste se v tom lépe vyznali přidali jsme nějaká kódovací jména.

  • SPEED DATING START - označuje nejmladší kategorii pro ženy 18 - 28, muže 24 - 29. A pánové opravdu se tam hlásí hlavně ženy 20 - 25. Na tuto kategorii neplatí věková tolerance.
  • SPEED DATING MATURE - označuje nejstarší věkovou seznamovací kategorii, přibližně pro ženy do 60 a muže do 65.

Mezi těmito seznamovacími kategoriemi se však nachází mnoho jiných Doporučujeme věk příliš neřešit. Nakonec si stejně vyberete někoho podle vzájemných sympatií, nikoliv podle čísla.

Své vysněné rychlé rande mužete mít již zítra

Tématická seznamka na míru

Máte jasnou představu, co by Váš budouci partner nebo partnerka měli splňovat? Hledáte protějšek se stejnými zájmy či stejnými představami o budoucnosti? Chcete třeba založit rodinu, seznámit se s cizincem, jste sportovně založení nebo jste třeba starší žena hledající mladšího muže? Seznamka rande Praha Vám hledání usnadní. Stačí jen vybrat ten správný seznamovací večer.

  • SPEED DATING OBLACA - rande jako z pohádky Ten pravý na Vás možná čeká ve veži - Žižkovské věži. Romantické místo s okouzlujícím výhledem na noční Prahu navodí tu správnou atmosféru k seznamování. speed dating v Oblaca baru v Žižkovské věži
  • SPEED DATING RODINA - hledáte vážný vztah Hledáte vážný vztah, který by mohl vést založení rodiny. I v ostatních seznamovcích kategoriích, které nejsou takto označeny, však najdete mnoho mužů a žen hledajících vážný vztah.
  • SPEED DATING EXPATS - seznamka s cizinci Seznamka s anglicky mluvícími cizinci. Každý kdo mluví anglicky a hledá cizince se může zůčastnit. Muži bývají vetšinou cizinci, ženy bývají častěji české nebo slovenské národnosti.
  • SPEED DATING SPORT - sportovní seznamka Sport seznamka je určena všem, pro něž je důležité, aby byl jejich partner fit a aktivní. Pro všechny sportovní, aktivní nadšence, hledající podobně založený protějšek.
  • SPEED DATING EQUAL35 - stejný věk pro všechny Pro mnohé muže i ženy 35 let představuje jakousi magickou věkovou hranici. Poznáte tedy protějšek DO 35 let.
  • SPEED DATING PREMIUM - atraktivní mladé ženy a úspěšní muži Mladé, atraktivní ženy a zralí, úspěšní muže na úrovni. Šaty dělají člověka a kdo by se rád nehodil občas do gala. Na této akci vyžadujeme formální oděv pro muže i ženy, neboli oblečte se pro úspěch. Dress kód: Semi Formal nebo Business Formal
  • SPEED DATING INVERTED - mladší muži, starší ženy Obrácená speed dating kategorie. Dámy neváhejte a najděte si svého kolouška. V dnešní době dávno neplatí, že muž by měl být starší. Mnohým mužům imponují zralejší ženy a není jen výsadou celebrit mít mladšího.