Sportovní seznamka - parťák na sport i na život

18.4. 2022 - Speed dating novinka

Pojďte s námi najít partnera nejen na sport, ale i pro pro život. Zkuste naši novou Sportovní seznamku! Speed dating zaměřený na sportovní nadšence je tu.

Sportovní seznamkaDoba, kdy jsme trávili čas doma, bez možnosti vyrazit ven mezi lidi, je, doufejme, už nadobro pryč. Život se opět vrátil do starých kolejí. A spolu s uvolňováním a slábnoucí epidemií se vrátili také naše speed dating večery. Opět se s námi můžete zúčastnit rychlého rande v příjemných kavárnách, restaurací v Praze i Brně nebo nočních klubech, kde se atmosféra rychle rozproudí a seznamování často pokračuje až dlouho do noci.

Během koronavirové izolace začala spousta z nás sportovat a užívat si aktivní pobyt venku. Podle známého přísloví - "Ve dvou se to lépe táhne" - jsme pro Vás proto připravili jednu novinku. A tou je Sportovní seznamka. Pojďte s námi najít partnera nejen pro život, ale i pro společné trávení času při různých sportovních aktivitách. Potkejte svou vysněnou druhou polovičku, se kterou mimo jiné můžete vyrazit třeba na tenis, kolo nebo na výlet do hor. Fantazii se meze nekladou, je to jen a jen na Vás. Tak už na nic nečekejte a přihlaste se na jeden ze speed dating termínů, které nabízíme. Vybírat můžete z různých věkových kategorií, které se navzájem překrývají.

Tématické speed dating večery se však nekonají pravidelně každý měsíc jako ty klasické. Využijte proto příležitosti dokud trvá. Stačí si zarezervovat speed dating termín.

Speed dating termíny Praha
Speed dating termíny Brno