Dárkové poukazy na speed dating

24.11. 2013 - Speed dating tip

Nevíte jaké pořídit dárky k Vánocům nebo k narozeninám pro své blízké nebo kamarády? Tak pokuď jsou nezadaní, můžete jim koupit dárkové poukazy na rychlé rande. Co lepšího dát single kamarádům a kamarádkám než možnost jak se seznámit?!? :) Dárkový certifikát nese stejný design jako naše webové stránky a sami si jej můžete vytisknout.

Jak dárkový poukaz na seznamovací akci objednat

Dárkové poukazy na seznamovací akce Před objednáním dárkového poukazu se nejprve podívejte do termínů na seznam nabízených seznamovacích akcí, jaké jsou tam věkové kategorie a ceny pro muže a ženy. Podle toho, pro koho dárkový poukaz na rychlé rande plánujete, a do jakých věkových kategorií by dotyčný spadal, vyberte nejvhodnější cenu a kontaktujte nás pro upřesnění platebních detailů. Dárkový certifikát na speed dating je možné obdržet ještě předtím než uhradíte poplatek. V případě, že chcete dárkový poukaz na poslední chvíli, kontaktuje nás raději i telefonicky. Nedoporučujeme pořizovat dárkové poukazy na seznamovací akce pro osoby starší 50 let. Tyto seznamovací večery se konají jen zřídka a je tedy možné, že poukaz zůstane nevyužit.

Pravidla dárkového certifikátu na speed dating

Dárkový poukaz má platnost 1 rok a lze ho použít na jakoukoliv jednu seznamovací akci. Při použití na akci vyšší hodnoty je třeba rozdíl v ceně uhradit. Při použití na akci nižší ceny se rozdíl nevrací. Nevyužitý dárkový poukaz nelze směnit za finanční náhradu. Rezervace na speed dating musí být provedena nejpozději v poslední den platnosti poukazu.