Jak funguje speed dating, rychlorande?

Rychlé rande výhody

 • Speed dating šetří čas i peníze. Speed dating se dá volně přeložit jako rychlorande, rychlé rande, či rychloseznamka, chcete-li, a název již napovídá, že nebudete ztrácet čas. Během jednoho večera se seznámíte se přibližně s 7 - 12 nezadanými protějšky. Podaří se Vám absolvovat tolik individuálních rande za takovou cenu někde jinde? Těžko! Seznamovací večer, skvělé seznámení
 • Žádné trapné chvilky na rychlorande. Nemusíte hledat žádné výmluvy jak se předčasně vypařit z nepovedené schůzky. I když Vám zrovna někdo není zvlášť sympatický, 5 - 6 minut, které při rychlém rande s každým účastníkem strávíte, přežijete snadno.
 • Speed dating, rychlorande je vyzkoušené. Funguje úspěšně v mnoha zemích po celém světě.

Proč speed dating s Rande Motýl?

Seznamovací akce Rande Motýl jsou legendární již od roku 2009. Uspořádali jsme již více jak 1500 seznamovacích večerů. Stále také nabízíme ty nejlepší podmínky, které nikde jinde nenajdete!

 • Nápoj v ceně
 • Více než 1700 úspěšných seznamovacích akcí
 • 78% účastníků si najde partnera
 • Nejlepší storno podmínky - neúčtujeme si žádné manipulační poplatky, když rezervaci včas zrušíte nebo ji chcete jen přesunout.

Rezervujte si speed dating termín ještě dnes

Jak speed dating probíhá

Pravidla rychlorande jsou velmi jednoduchá. Skupina nezadaných lidí se sejde v nějaké příjemné kavárně, vinárně nebo baru. Vyzbrojeni zábavnou přezdívkou (která unikátně identifikuje každého účastníka a zaručuje anonymitu), papíry na zapisování poznámek a svým oslňujícím charakterem, jsou rozděleni do dvojic a jejich první rande naživo začíná.

Přibližně po pěti až šesti minutách konverzace zazní zvukové znamení, máte čas napsat si poznámky, pánové se přesunou k další dámě a další rychlé rande začíná. Dámy vždy zůstávají u svých stolků.

Seznamka pro padesátníky, rychlé rande, osobně a naživo.Na konci seznamovacího večera označíte ve svých papírech všechny, jež Vám byli jakkoliv sympatičtí a chtěli byste je ještě alespoň jednou potkat. Moderátorka zadá vaše výběry do našeho automatizovaného systému, který následně vyhodnotí výsledky. A přibližně do hodinky již máte v emailu výsledky se svými shodami.

Nemusíte ale čekat na výsledky. Účastníci často pokračují v rozhovorech i po skončení organizované části seznamování. Proč nepozvat dámu, s kterou jste cítili největší jiskru rovnu na drink?

A poté již vše pokračuje jako při každém jiném seznámení. V případě shody máte možnost se sejít a začíst se poznávat důkladněji.

Pro koho je seznámení naživo na rychlorande vhodné?

 • Chcete se seznámit, ale nevíte jak a kde?
 • Zkoušeli jste internetové seznamky, ale zjistili jste, že většina lidí si jen krátí dlouhou chvíli a na schůzku na živo vůbec nepomýšlejí? Speed dating seznamka 40+
 • Nebo jste se i s pár lidmi setkali, ale ve skutečnosti byli úplně jiní, než jak se původně zdálo z Vaší korespondence?
 • Jste prostě moc zaneprázdnění na to, abyste trávili hodiny u počítače probíráním stovek profilů na internetových seznamkách a odepisováním na nic neříkající, neosobní emaily?
 • Preferujete seznámení aktivně a naživo před anonymitou internetu?
 • Nechcete jen spoléhat na náhodu, ale být pro-aktivní a seznamovat se aktivně, efektivně a rychle?

Pak speed dating, neboli česky, rychlorande, rychlé rande, rychloseznamka, či také seznámení aktivně je určen právě Vám!