Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Nejbližší rychlé rande

CLASSIC - česky mluvící

21.10.2021 19:00 (čtvrtek)

Muži: 28 - 36 | Ženy: 26 - 34
Místo: Ai lounge
Adresa: Jungmannovo náměstí 750/19a, Praha 1

Sleva pro ženy: cena 490 Kč
Zbývá míst se slevou: 1

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

15.09. 2021 Chtěl bych tímto poděkovat za zprostředkování seznamovacího večera. Člověk potkává denně spoustu lidí, ale málokdy se odváží někoho oslovit a když už, je to jedna osoba, která mnohdy z různých důvodů odmítne a pak zase chvíli trvá, než se k něčemu odhodlá. Zde jsem za jeden večer měl možnost mluvit s 9 slečnami, což by za normálních okolností nebylo úplně reálné, pokud nebudu běhat za každou, kterou uvidím. Oproti aplikacím na seznámení je tu samozřejmě velká výhoda toho, že se hned vidíte, slyšíte a ačkoliv jsou 4 minuty na poznání člověka málo, jistě si každý stihne udělat rychle obrázek, zda protější osobu chce poznávat i dál. Nemusíte si zdlouhavě posílat... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Ozýváme se Vám, abychom Vám poděkovali za seznamovací akci, na které jsme se díky Vám seznámili. Jsme spolu moc šťastní, 14. září jsme se v letohrádku Hvězda vzali a v bříšku už je malinkaté miminko. :-) Moc Vám děkujeme, že jsme se díky Vám mohli potkat, normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa, já psychoterapeutka, manžel IT odborník. Chtěli jsme Vám dát vědět o jednom šťastném konci. :-)

Přejeme Vám krásné podzimní dny a hodně dalších úspěšných seznámení, jako bylo to naše. :-)

Blade a Trinity

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa