Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 14 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Vybraný Speed Dating

Speed Dating CLASSIC

07.02.2023 19:00 (úterý)
česky / slovensky mluvící

Muži: 32 - 42 | Ženy: 28 - 38
NYX Hotel Prague
Panská 9, Praha 1

Sleva pro ženy: cena 390 Kč
Zbývá míst se slevou: 2

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

15.01. 2023 Poprvé jsem zkusil speed dating s Rande Motýl. Dorazil jsem jako první a vyzvedl si papíry na poznámky a kroužkování. Při čekání než všichni dorazí jsem samozřejmě cítil trochu nervozitu, naštěstí s sebou nosím v mobilu knížky, takže to uplynulo rychle. Plus, pořadatelka napětí rozptýlila několika milými, vtipnými slovy.

Celkově mě celý seznamovací večer příjemně překvapil. Dámy u všech stolečků působily sympaticky, čas vždy utekl až příliš rychle. U dvou mi přišlo, že bychom mohli být kompatibilní skrze zájmy a přístup k životu, tudíž jsem je zakroužkoval bez váhání, zároveň se mi velice líbily. U dalších jsem to zvažoval, ale nakonec to nechal být. ... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Dobrý den, je jsem Vám chtěla dát vědět - potkali jsme se s mým, nyní již manželem, před 5 lety na Vaší speed dating akci. Vzali jsem se před dvěma týdny a Philip byl ten první, s kým jsem ten seznamovací večer mluvila. =D. Nemohu ani svými slovy vyjádřit, jak je člověk na začátku speed datingu nesvůj, nevědíc co očekávát a poté narazí na lásku svého života a nejlepšího přítele. Měla jsem velké štěstí, že jsem tam zrovna ten večer byla - a to jsem nechtěla jít =D. Díky a pokračujte dál ve skvělé práci.

Katarina and Philip

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

I did not want to go and met love of my life at speed dating