Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 14 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Vybraný Speed Dating

Speed Dating START

28.03.2023 19:00 (úterý)
česky / slovensky mluvící

Muži: 23 - 29 | Ženy: 18 - 28
Oblaca bar – Žižkovská věž
Mahlerovy sady 1, Praha 3

Sleva pro ženy: cena 290 Kč
Zbývá míst se slevou: 2

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 790 Kč

Nový speed dating ohlas

13.03. 2023 Na speed dating přes Rande Motýl mě nadchla kamarádka, která si již na druhý pokus našla dlouhodobého partnera a byla nadmíru spokojená. Řekla jsem si tedy "proč ne?" a přihlásila jsem se. Termín jsem musela hned zaplatit, jinak jsem věděla, že vycouvám. Je potřeba říct, že jsem byla extrémně nervózní a do poslední chvíle jsem měla zaječí úmysly.

Přestože jsem se i po příchodu do podniku třásla jak malá holka, trochu klidu jsem dostala od příjemné paní, která měla akci na povel, a pomohl také welcome drink. Celkově byla v podniku příjemná atmosféra. Každé rande mě mile překvapilo, poznala jsem spoustu zajímavých protějšků za opravdu krátký čas, a přestože nějaké ... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Dobrý den paní Jano, v roce 2014 jsem absolvoval seznamovací večírek ve Vaší režii, byl jsem u Vás i několikrát předtím a nyní v květnu se nám narodil syn Adam. S partnerkou jsem se seznámil právě na posledním večírku. Myslím, že tato forma seznámení je nejlepší a přeji Vám mnoho úspěchů a klientům nalezení toho "pravého" pro život. Ještě jednou děkuji a mnoho úspěchů a držte se.

Jiří a Michaela a Adam

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

Naděje nikdy neumírá, štastný speed dating příběh