Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Nejbližší rychlé rande

RODINA - česky mluvící

23.05.2022 19:00 (pondělí)

Muži: 37 - 47 | Ženy: 30 - 42
Místo: Art-n-coffee
Adresa: Na Příkopě 24, Praha 1

Sleva pro ženy: cena 590 Kč
Zbývá míst se slevou: 1

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 790 Kč

Nový speed dating ohlas

15.04. 2022 Speed dating je jednoznačně nejlepší a nejefektivnější forma seznámení, jakou jsem kdy vyzkoušel. Líbí se mi, že na rozdíl od seznamek z internetu se setkáte s lidmi, kteří se opravdu chtějí seznámit, právě proto, že je to placená služba a hodnocení profilu a lajky nejsou vůbec důležité.

Další výhodou je, že se v příjemném prostředí setkáte hned osobně. Tím ušetříte spoustu času. To má výhodu, že potencionální partnerku(ra) vidíte bez upravených, případně starých fotek se zvířátky před obličejem, slunečními brýlemi, kterých je plný internet. Na Rande Motýl vidíte člověka, jaký opravdu je. Již z prvotní konverzace vycítíte, zda by tam... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Ozýváme se Vám, abychom Vám poděkovali za seznamovací akci, na které jsme se díky Vám seznámili. Jsme spolu moc šťastní, 14. září jsme se v letohrádku Hvězda vzali a v bříšku už je malinkaté miminko. :-) Moc Vám děkujeme, že jsme se díky Vám mohli potkat, normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa, já psychoterapeutka, manžel IT odborník. Chtěli jsme Vám dát vědět o jednom šťastném konci. :-)

Přejeme Vám krásné podzimní dny a hodně dalších úspěšných seznámení, jako bylo to naše. :-)

Blade a Trinity

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa