Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Zaujal Vás speed dating? Zaregistrujte se a zarezervujte si termín

Nejbližší rychlé rande

CLASSIC - česky mluvící

3.04.2017 (pondělí) od 20:00
SEZNAMKA V OBLACÍCH

Muži: 23 - 31 | Ženy: 18 - 27

Místo: Oblaca bar – Žižkovská věž

Adresa: Mahlerovy sady 1, Praha 3

ŽENY ZDARMA (záloha 300 Kč)

JEN 3 MÍSTA ZDARMA PRO ŽENY

MUŽI OBSAZENO

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 750 Kč

Nový speed dating ohlas

Speed dating alias rychlé rande je v podání společnosti Rande Motýl opravdu unikátní zážitek. V dnešní uspěchané době má člověk velmi omezené možnosti, jak se naživo setkat se zajímavým člověkem a ještě jej zaujmout natolik, aby se rozhodl nám věnoval pár minut svého drahocenného času bez pocitu určité závaznosti nebo povinnosti. Ano, lze se obrátit na seznamku, popřípadě jít přímo s kůži na trh a oslovovat ženy přímo na ulici nebo příhodném místě, nicméně nač ztrácet čas dlouhým virtuálním dopisováním s nedůvěryhodnými profily, které nám navíc o povaze dotyčného ani příliš mnoho neodhalí a nebo proč podstupovat náročné a ne vždy příjemné oslovování žen na ulici bez nejistého výsledku ... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Už je tomu přes tři roky, co jsem byla na Rande Motýl. Brzy tomu bude rok od sňatku s nejúžasnějším mužem, kterého jsem tam potkala! Nedávno se nám narodil chlapeček a já dodnes nemůžu uvěřit tomu, jak jsme se seznámili a vždy, když někomu o našem seznámení vyprávím, neubráním se úsměvu. Já jsem totiž na rande nehledala partnera. Spíš jsem byla zvědavá a doufala, že naleznu alespoň nové přátele. A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit. Tímto bych tedy chtěla Rande Motýl poděkovat a popřát mnoho dalších šťastných partnersví, která vzniknou díky rychlému randění! :)

A & R

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit.