Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Zaujal Vás speed dating? Zaregistrujte se a zarezervujte si termín

Nejbližší rychlé rande

2.03.2020 (pondělí) od 20:00
Happy hour nápoje

Muži: 31 - 41 | Ženy: 27 - 37
Místo: Oblaca bar – Žižkovská věž
Adresa: Mahlerovy sady 1, Praha 3

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 590 Kč

Nový speed dating ohlas

S Rande Motýl v Žižkovské věži jsem byl velmi spokojen - vše bylo dobře připravené, vysvětlené a zorganizované. Rozdělené přezdívky byly leckdy dobrou záminkou k hovoru a v konečném důsledku jsem zjistil, že jsem se z věže prakticky nerozhlédl, nuda nehrozila. Oproti online seznamce spatřuji ve speed datingu výhodu v reálném seznámení a nikoliv nikam nevedoucím chatování, protože reálnost a vstupné trochu odselektuje ty, kteří se zas tak moc seznamovat nechtějí. Na druhou stranu je potřeba počítat s tím, že krátký časový interval může být na mluvení docela vysilující a náročný v tom co si s kým říci, tak aby to nepůsobilo příliš schematicky a opakovaně. Čtyři minuty... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Ozýváme se Vám, abychom Vám poděkovali za seznamovací akci, na které jsme se díky Vám seznámili. Jsme spolu moc šťastní, 14. září jsme se v letohrádku Hvězda vzali a v bříšku už je malinkaté miminko. :-) Moc Vám děkujeme, že jsme se díky Vám mohli potkat, normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa, já psychoterapeutka, manžel IT odborník. Chtěli jsme Vám dát vědět o jednom šťastném konci. :-)

Přejeme Vám krásné podzimní dny a hodně dalších úspěšných seznámení, jako bylo to naše. :-)

Blade a Trinity

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa