Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Vybraný Speed Dating

Speed Dating CLASSIC

06.12.2022 19:00 (úterý)
česky / slovensky mluvící

Muži: 32 - 42 | Ženy: 26 - 38
NYX Hotel Prague
Panská 9, Praha 1

Sleva pro ženy: cena 490 Kč
Zbývá míst se slevou: 1

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

21.11. 2022 Neměl jsem dopředu přehnaná očekávání, ale speed dating akce byla zorganizována profesionálně. Oproti konkurenci se na Rande Motýl sešel nadprůměrný počet lidí, co se chtěli seznámit. Bylo také vidět, že to všechny na místě baví a konverzace probíhala příjemně. Roli asi samozřejmě hraje to, že to je placená služba.

Člověk by také čekal, že na seznamovací akci budou jen samí introverti, ale bylo to spíše naopak, což hodnotím osobně pozitivně. Líbilo se mi také zvolené prostředí, nebyla to žádná neintimní kavárna. Vyhodnocení ze speed dating akce je velmi rychlé, takže máte dobře v paměti protějšky se kterými jste se shodli.... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Dobrý den, je jsem Vám chtěla dát vědět - potkali jsme se s mým, nyní již manželem, před 5 lety na Vaší speed dating akci. Vzali jsem se před dvěma týdny a Philip byl ten první, s kým jsem ten seznamovací večer mluvila. =D. Nemohu ani svými slovy vyjádřit, jak je člověk na začátku speed datingu nesvůj, nevědíc co očekávát a poté narazí na lásku svého života a nejlepšího přítele. Měla jsem velké štěstí, že jsem tam zrovna ten večer byla - a to jsem nechtěla jít =D. Díky a pokračujte dál ve skvělé práci.

Katarina and Philip

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

I did not want to go and met love of my life at speed dating