Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 14 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Vybraný Speed Dating

Speed Dating CLASSIC

26.09.2023 19:00 (úterý)
česky / slovensky mluvící

Muži: 32 - 42 | Ženy: 28 - 39
Pracovna
Vlkova 628/36, Praha 3

Sleva pro ženy: cena 390 Kč
Zbývá míst se slevou: 1

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

21.05. 2023 Seznamovací akce od agentury Rande Motýl jsem se zúčastnila již dvakrát. Akce pokaždé probíhaly v Brně v místním baru. Před začátkem první akce jsem měla obavy z trapnosti celé situace. Nevěděla jsem, co od akce tohoto druhu očekávat. Musím ale říct, že se mé obavy brzy rozplynuly a vše bylo profesionálně zvládnuto.

Na celé události se mi líbí naprostá anonymita, kdy se člověk může představit svou přezdívkou, nebo klidně i svým jménem, ale jen pokud on sám chce. Také oceňuji 5 minutový interval, v některých případech se 5 minut zdálo hodně, v některých zase málo. Pokud člověk chce v povídání pokračovat, může... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Dobrý den paní Jano, v roce 2014 jsem absolvoval seznamovací večírek ve Vaší režii, byl jsem u Vás i několikrát předtím a nyní v květnu se nám narodil syn Adam. S partnerkou jsem se seznámil právě na posledním večírku. Myslím, že tato forma seznámení je nejlepší a přeji Vám mnoho úspěchů a klientům nalezení toho "pravého" pro život. Ještě jednou děkuji a mnoho úspěchů a držte se.

Jiří a Michaela a Adam

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

Naděje nikdy neumírá, štastný speed dating příběh