Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Zaujal Vás speed dating? Zaregistrujte se a zarezervujte si termín

Nejbližší rychlé rande

CLASSIC - česky mluvící

31.10.2019 (čtvrtek) od 19:00
Happy hour koktejly

Muži: 31 - 41 | Ženy: 27 - 37

Místo: Nebe

Adresa: Křemencova 10, Praha 1

SLEVA PRO ŽENY CENA 390 KČ

ZBÝVAJÍ 2 MÍSTA ZA 390 KČ

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

Začal bych tak, že jsem strávil Tinderem několik hodin a měl jednu řekněme zvláštní schůzku. Říkal jsem si, že je asi na čase jít na to jinak. Termín rychlorande se přiblížil a já byl nervóznější a nervóznější. Moc se mi nechtělo, ale pak jsem si řekl, že zde prostě nejde prohrát. U vchodu dámy posadí na jednu stranu, pány na druhou. Pak k dámám posadí pány a pocit že se nacházíte na školní diskotéce začne sílit. Jako první jsem mluvil s dívkou, která na tom byla podobně jako já. Začala konverzace a opravdu je absolutně jedno o čem se s protějškem bavíte. I když nejsem EZO, jde tu jen o energii a jde o to poznat, jestli mezi vámi proudí nebo ne. Ještě než to celé vypuklo, koukal jsem... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Ozýváme se Vám, abychom Vám poděkovali za seznamovací akci, na které jsme se díky Vám seznámili. Jsme spolu moc šťastní, 14. září jsme se v letohrádku Hvězda vzali a v bříšku už je malinkaté miminko. :-) Moc Vám děkujeme, že jsme se díky Vám mohli potkat, normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa, já psychoterapeutka, manžel IT odborník. Chtěli jsme Vám dát vědět o jednom šťastném konci. :-)

Přejeme Vám krásné podzimní dny a hodně dalších úspěšných seznámení, jako bylo to naše. :-)

Blade a Trinity

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa