Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Vybraný Speed Dating

Speed Dating CLASSIC

10.10.2022 19:00 (pondělí)
česky / slovensky mluvící

Men: 45 - 57 | Women: 40 - 52
Art-n-coffee
Na Příkopě 24, Praha 1

Sleva pro muže: cena 390 Kč
Zbývá míst se slevou: 3

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 590 Kč

Nový speed dating ohlas

Zúčastnil jsem se speed datingu od společnosti Rande motýl v Brně. V 19 hodin, kdy speed dating akce začínala, byli již všichni přítomni a moderátorka nám vysvětlila základní principy a pěkně shrnula všechna pravidla, která se večera týkaly. Dala také tipy, které témata jsou anebo nejsou k hovoru vhodné. Jako místo akce byl zvolen útulný bar, kde jsme od Rande motýl obdrželi zdarma koktejl.

Po krátkém představení a rozmístění účastníků byla seznamovací akce zahájena a muži se v pravidelných intervalech přesunovali od stolečku ke stolečku. Ženy zůstávaly na svých místech. V celkovém počtu bylo o něco málo více mužů, což však nebylo nijak na škodu a muži měli alespoň více času na zapsání... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Dobrý den, je jsem Vám chtěla dát vědět - potkali jsme se s mým, nyní již manželem, před 5 lety na Vaší speed dating akci. Vzali jsem se před dvěma týdny a Philip byl ten první, s kým jsem ten seznamovací večer mluvila. =D. Nemohu ani svými slovy vyjádřit, jak je člověk na začátku speed datingu nesvůj, nevědíc co očekávát a poté narazí na lásku svého života a nejlepšího přítele. Měla jsem velké štěstí, že jsem tam zrovna ten večer byla - a to jsem nechtěla jít =D. Díky a pokračujte dál ve skvělé práci.

Katarina and Philip

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

I did not want to go and met love of my life at speed dating