Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 15 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Zaujal Vás speed dating? Zaregistrujte se a zarezervujte si termín

Nejbližší rychlé rande

KORONAVIRUS INFO

Konání seznamovacích akcí

Kdy: podle situace
Věková kategorie: podle zájmu
Místo: podle možností


Přidejte se zatím na pořadník

Více info o COVID-19 v termínech

Nový speed dating ohlas

Naposledy jsem Vám psala po 3,5 měsících vztahu. Nyní je to přesně po 3,5 letech vztahu a rádi bychom Vám sdělili, že jsme si teď v sobotu řekli své "ANO" :) posíláme tedy drobnou referenci, třeba někoho inspirujeme.

V lednu 2016 jsme navštívili speed dating. Byla to pro nás oba první návštěva podobné akce a vlastně i poslední. :) Oba dva jsme se s nikým dalším ze speed datingu nesešli. Jeden příspěvek po 3,5 měsících vztahu plného lásky a zamilování jsem zde již psala, teď se usmíváme nad tím, že jsme spolu už 3,5 roku a náš stále stejně krásný pohádkový vztah jsme zpečetili společným ANO. ... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Ozýváme se Vám, abychom Vám poděkovali za seznamovací akci, na které jsme se díky Vám seznámili. Jsme spolu moc šťastní, 14. září jsme se v letohrádku Hvězda vzali a v bříšku už je malinkaté miminko. :-) Moc Vám děkujeme, že jsme se díky Vám mohli potkat, normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa, já psychoterapeutka, manžel IT odborník. Chtěli jsme Vám dát vědět o jednom šťastném konci. :-)

Přejeme Vám krásné podzimní dny a hodně dalších úspěšných seznámení, jako bylo to naše. :-)

Blade a Trinity

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa