Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování tváří v tvář. Během jedné seznamovací akce poznáte až 14 nezadaných. Podařilo se Vám někdy seznámit se s tolika singles za tak krátkou dobu?

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating, neboli rychlé rande je moderní a zábavná metoda seznamování

Vybraný Speed Dating

Speed Dating START

29.05.2024 19:00 (středa)
česky / slovensky mluvící

Muži: 24 - 30 | Ženy: 18 - 28
NYX Hotel Prague
Panská 9, Praha 1

Sleva pro ženy: cena 190 Kč
Zbývá míst se slevou: 2

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 890 Kč

Nový speed dating ohlas

27.12. 2023 Na žádné takové seznamovací akci jsem nikdy předtím nebyla, nevěděla jsem tedy co čekat. Byla jsem ovšem mile překvapena, slečna organizátora byla velice milá a vše nám skvěle vysvětlila. Poradila nám také jaká témata probrat a kterým se naopak vyhnout.

Na celé speed dating akci se mi líbila anonymita, mohli jsme se představit pouze za pomoci svých přezdívek. Za 5 minut měl člověk možnost dozvědět se pár základních informací a udělal si o protějšku obrázek. Pokud by se chtěl člověk dozvědět více, může se zapojit do konverzace s ostaními účastníky během pauzy uprostřed programu nebo po... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Dobrý den paní Jano, v roce 2014 jsem absolvoval seznamovací večírek ve Vaší režii, byl jsem u Vás i několikrát předtím a nyní v květnu se nám narodil syn Adam. S partnerkou jsem se seznámil právě na posledním večírku. Myslím, že tato forma seznámení je nejlepší a přeji Vám mnoho úspěchů a klientům nalezení toho "pravého" pro život. Ještě jednou děkuji a mnoho úspěchů a držte se.

Jiří a Michaela a Adam

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

Naděje nikdy neumírá, štastný speed dating příběh