Rychloseznamka časté dotazy

Proč je speed dating lepší než online seznamky?

Speed dating je časově velice efektivní metoda seznamování. U online seznamek strávíte spoustu času psaním zpráv, než dojde na opravdové rande. A až tam poznáte, jak člověk doopravdy vypadá, jaký má hlas, jak na Vás působí jeho mimika a řeč těla. U rychlorande hned víte, na čem jste. Navíc za čas, který je normálně třeba vynaložit na rande pouze s jedním člověkem, se na speed dating večeru seznámíte třeba i s více jak 10 novými nezadanými lidmi!

Jak často se rychloseznamka pořádá?

Speed dating termíny pořádáme pravidelně každý měsíc v Praze a Brně. Dlouho neváhejte, místa jsou limitovaná a je třeba provést rezervaci s předstihem.

Nejbližší speed dating termíny:

Tématické speed dating kategorie se konají jen několikrát do roka. Pokud o některou speed dating akci máte zájem, stačí se přidat na pořadník a my Vás budeme kontaktovat.

Připravované speed dating termíny:

Je před seznamovací akcí třeba nějaká příprava?

Žádná speciální příprava není třeba. Záleží na každém, jak seznamovací večer pojme. Určitě ale není od věci dát si záležet na svém vzhledu - vzít si například něco hezkého na sebe. Někdo se také cítí jistěji, když má připraveno pár témat k rozhovoru, aby konverzace nevázla. Podívejte se třeba na náš tip o čem se na rychloseznamce bavit

Nelíbí se mi přezdívka, je možné dostat jinou?

Přezdívky jsou přidělovány automaticky a nelze je tedy na požádání měnit. Přezdívka o Vás nic, jako o člověku, nevypovídá. Každý je na tom stejně a tak Vám určitě nebude přezdívku nikdo vyčítat, ani to neovlivní Vaší úspěšnost při seznamování. Nebojte se, jste ale v dobré společnosti. Přezdívky jsou jména superhrdinů a superhrdinek z filmů a komiksů. Takže na našem speed datingu bude třeba Superman, Batman, Thor, Spiderman nebo Hulk. Z žen potkáte třeba Catwoman, Trinity, Wonder Woman, Indigo nebo Xenu. Představit se během rychlého rande můžete klidně Vašim vlastním jménem a filmovou přezdívku využít klidně jako téma k hovoru.

Rychloseznamovací akce je již obsazená

I v případě, že je rychloseznamovací akce označená jako obsazená, je možné, že se místo ještě uvolní. Je možné, že někdo z již registrovaných odřekne účast nebo nezaplatí v daném časovém termínu. V tomto případě máte možnost přidat se na speed dating pořadník. Přidání na pořadník je nezávazné a nic za něj neplatíte. Teprve v okamžiku, kdy se místo na rychloseznamovací akci uvolní a Vy obdržíte rezervační email, musíte zaplatit. Samozřejmě, že místo se uvolnit nemusí a nebo může být již více lidí na pořadníku před Vámi.

Doporučujeme tedy si pro jistotu současně rezervovat další volný speed dating termín. Když se místo uvolní, není problém převést zaplacený poplatek na rychloseznamovací akci, která se bude konat dříve.

Dárkové poukazy na rychloseznamku

Máte nezadané kamarády, příbuzné nebo spolupracovníky pro které hledáte nějaký dárek k narozeninám nebo Vánocům? U nás můžete koupit dárkové poukazy na rychloseznamovací akci. Dárkový poukaz je platný 1 rok a obdržíte ho jako .png orázek k tiskové kvalitě.

Podívejte se na podrobnější detaily o dárkových poukazech Rande Motýl.

Můžu se přihlásit na speed dating jiné věkové kategorie?

Seznamovací kategorie jsou orientační, i když máme i takové, kde vyžadujeme opravdu striktní dodržování věkových hranic. Pár let sem nebo tam (míněno 1 - 2 roky) nehraje roli, spíše záleží na tom, kolik Vám ostatní hádají. Nicméně, nehlašte se do seznamovacích kategorií, u kterých je Váš věk příliš rozdílný. V současné době nabízíme mnoho různých seznamovacích kategorií, které se různě přelínají. Máme kategorie pro ty nejmladší i nejstarší, kategorie, kde jsou mladé ženy a i o 20 let starší pánové, kategorie INVERTED, kde jsou například mladší muži a starší ženy. Takže vybrat by si měl opravdu každý.

Jak můžu zaplatit účast na rychloseznamku když nevlastním bankovní účet v České Republice?

V ojedinělých případech a po předchozí dohodě umožňujeme zaplatit účast na rychloseznamce přímo na místě před zahájením akce. Tato možnost je přípustná pouze ve zvláštních případech a je pouze na našem uvážení, zda tuto možnost povolíme.

I jestliže nevlastníte bankovní účet v České republice, můžete stále zajít do jakékoliv banky a zaplatit ve prospěch našeho účtu v hotovosti. Podívejte jak je možné provést platbu na rychloseznamku.

Na kolik setkání rychlé seznamky se můžu přihlásit?

Na kolik chcete! Časy setkání rychloseznamky se většinou nekryjí, takže záleží jen na Vás, kolik toho zvládnete.

Kolik garantujete účastníků na jedné rychloseznamovací akci?

U všech rychloseznamovacích akcí garantujeme minimální počet 6 mužů a 6 žen. To je ale pouze minimální počet nezbytně nutný ke konání akce. Na většině speed dating akcí však budou mít klienti možnost seznámit se s 9 - 11 protějšky, při větším zájmu však může na některých seznamovacích akcích být až 14 párů. Vždy se snažíme aby na akcích bylo co nejvíce účastníků a vyrovnané počty.

Rušení rychloseznamovací akce a vracení poplatků

Zde naleznete pouze zběžné odpovědi na tyto dotazy. Storno podmínky jsou závazně a detailně definovány v obchodních podmínkách pro seznamovací akce.

Dostanu své peníze zpět v případě zrušení rychloseznamovací akce?

V případě, že rychloseznamovací akce bude zrušena ze strany organizátora, dostanete možnost využít již zaplacený poplatek na jinou akci nebo Vám bude vrácen na účet.

Dostanu své peníze zpět když se na seznamovací akci nedostavím?

Peníze Vám vrátíme, pokud svou účast zrušíte nejpozději 8 kalendářních dnů před konáním speed dating akce, na kterou jste se přihlásili. Jestliže zrušíte účast alespoň 4 dny před začátkem akce, máte možnost použít již zaplacený poplatek na jiné setkání Rande Motýl v jiném termínu, nejpozději však do 2 měsíců od připsání platby na účet organizátora. V případě, že účast z jakéhokoliv důvodu, tedy i nemoci, zrušíte méně než 4 dny před akcí, poplatek propadá. Pokud však nechcete aby poplatek úplně propadl, můžete své místo nabídnout nějaké kamarádce / kamarádovi.