Svatby párů z rychlého rande

17.07. 2022 Naděje nikdy neumírá
Naděje nikdy neumírá, štastný speed dating příběh

Dobrý den paní Jano, v roce 2014 jsem absolvoval seznamovací večírek ve Vaší režii, byl jsem u Vás i několikrát předtím a nyní v květnu se nám narodil syn Adam. S partnerkou jsem se seznámil právě na posledním večírku. Myslím, že tato forma seznámení je nejlepší a přeji Vám mnoho úspěchů a klientům nalezení toho "pravého" pro život. Ještě jednou děkuji a mnoho úspěchů a držte se.

Jiří a Michaela a Adam13.02. 2020 Nechtěla jsem jít a potkala jsem na speed datingu lásku svého života

I did not want to go and met love of my life at speed dating Dobrý den, je jsem Vám chtěla dát vědět - potkali jsme se s mým, nyní již manželem, před 5 lety na Vaší speed dating akci. Vzali jsem se před dvěma týdny a Philip byl ten první, s kým jsem ten seznamovací večer mluvila. =D. Nemohu ani svými slovy vyjádřit, jak je člověk na začátku speed datingu nesvůj, nevědíc co očekávát a poté narazí na lásku svého života a nejlepšího přítele. Měla jsem velké štěstí, že jsem tam zrovna ten večer byla - a to jsem nechtěla jít =D. Díky a pokračujte dál ve skvělé práci.

Katarina and Philip

Z anglického originálu přeložilo Rande Motýl

15.11. 2018 Normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa
Normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa

Ozýváme se Vám, abychom Vám poděkovali za seznamovací akci, na které jsme se díky Vám seznámili. Jsme spolu moc šťastní, 14. září jsme se v letohrádku Hvězda vzali a v bříšku už je malinkaté miminko. :-) Moc Vám děkujeme, že jsme se díky Vám mohli potkat, normálně by se nám to jistě nepodařilo, každý jsme z jiného světa, já psychoterapeutka, manžel IT odborník. Chtěli jsme Vám dát vědět o jednom šťastném konci. :-)

Přejeme Vám krásné podzimní dny a hodně dalších úspěšných seznámení, jako bylo to naše. :-)

Blade a Trinity29.04. 2016 A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit

A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit.
Už je tomu přes tři roky, co jsem byla na Rande Motýl. Brzy tomu bude rok od sňatku s nejúžasnějším mužem, kterého jsem tam potkala! Nedávno se nám narodil chlapeček a já dodnes nemůžu uvěřit tomu, jak jsme se seznámili a vždy, když někomu o našem seznámení vyprávím, neubráním se úsměvu. Já jsem totiž na rande nehledala partnera. Spíš jsem byla zvědavá a doufala, že naleznu alespoň nové přátele. A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit. Tímto bych tedy chtěla Rande Motýl poděkovat a popřát mnoho dalších šťastných partnersví, která vzniknou díky rychlému randění! :)

A & R

Pozn. Rande Motýl: Tato svatba se konala v 26. září 2015 a Rande Motýl na ní bylo osobně.

2.11. 2014 Jelikož se mi rychlé rande opravdu líbilo, přišla jsem znovu
Jelikož se mi rychlé rande opravdu líbilo, přišla jsem znovu

Rychlé rande bylo skvělé, zábavné a opravdu to funguje! Zúčastnila jsem se několikrát - poprvé jsem chtěla jen zkusit něco nového a trochu se rozptýlit. Jelikož se mi rychlé rande opravdu líbilo, přišla jsem znovu...a potom jsem potkala JEHO, skvělého muže, který se stal mým manželem a s kterým nyní máme báječnou dceru.

S & N

Pozn. Rande Motýl: Tato svatba se konala v červnu 2013, Rande Motýl na ní bylo osobně a byla velkolepá. :)

8.07. 2014 Nečekali jsme, že se na rychlém rande seznámíme.

Nečekali jsme, že se na rychlém rande seznámíme
Chtěli jsme Vám poděkovat, že pořádáte seznamku rychlé rande. Oba dva jsme na ní šli poprvé 1.10.2012 a již vlastně i naposled. Jelikož byla u nás obou shoda. Přitom ani jeden z nás nečekal, že se seznámí. Letos v červnu jsme prožili krásnou svatbu na kterou budeme dlouho vzpomínat.

Všem nezadaným můžeme jen doporučit a přát, že i jim to výjde.

Martina a David


23.08. 2013 Určitě můžeme rychlé rande všem nezadaným doporučit.
Určitě můžeme rychlé rande všem nezadaným doporučit

Konečně se dostávám k tomu poslat pár svatebních fotek z naší svatby, která se konala v červnu tohoto roku. Asi nemusím dodávat, že jsme se seznámili právě na Rande Motýl – už je tomu více jak tři roky. Určitě všem nezadaným můžeme doporučit. :)

Zdraví

Petr a Marketa

10.03. 2013 Nikdy nevíte, možná potkáte svého budoucího manžela!

Rychlé rande může skončit i svatbou! Přihlásila jsem se na speed dating s Rande Motýl poprvé v dubnu roku 2010, naprosto vystresovaná, ale přinutila jsem se jít, jelikož to pro mne bylo poprvé. Dosáhla jsem několika shod, které nakonec k ničemu nevedly, ale navrátilo mi to sebevědomí. V červnu roku 2010 jsem se přihlásila podruhé a nyní již zcela uvolněná a vybavená otázkami, na které jsem se chtěla zeptat a prostě jen připravená dobře se bavit a užít si to. Vyšla mi shoda s mužem, který měl přezdívku ICEMAN. Připadal mi zajímavý a myslela jsem si, že bychom se mohli stát dobrými přáteli – důvod proč jsem si ho vlastně vybrala!

Setkali jsme se znovu po týdnu na rande – na rande které se proměnilo v osudové!!! Strávili jsme spolu úžasné léto znovuobjevováním Prahy, o 6 měsíců později jsme se společně stěhovali do Singapuru za prací a minulý rok se vzali.

Ráda bych vás povzbudila, abyste se také přihlásili a zkusili svoje štěstí. A tenhle vzkaz přichází od někoho, kdo byl single 12 let a téměř už to vzdal!

Přeloženo z originálu Rande Motýl