Valentýnský večer pro nezadané v Grévin

13.01. 2018 - Speed dating novinka

Valentýnský večer pro nezadané v Grévin Ve spolupráci se s muzeem voskových figurin Grévin jsme pro Vás připravili speciální Valentýnský večer pro nezadané. Rychloseznamka to nejsou jen seznamovací ale i networkingové akce pro nezadané. Můžete si rozšířit svůj okruh přátel, získat nové business kontakty, ale hlavně najít novou lásku a prožít přitom skvělý a zábavný společenský večer. A na tomto večeru pro nezadané můžete vyhrát i hodnotné ceny. Každý účastník obdrží 1 + 1 vstup zdarma do muzea voskových figurin Grévin, 50% slevu na libovolný koktejl v nově otevřeném baru Blondies a 4 vylosovaní obdrží vstup zdarma na speed dating.

Jak naplánovat romatické první rande

Muzeum voskových figurin Grévin

Takže kam na první rande je jasné ;). Nejdříve se jít společně pobavit do muzea voskových figurin Grévin. Poté možná lehká večeře nebo třeba romatický pohled z Žižkovské věže na večerní Prahu a první schůzku můžete završit se skvělým koktejlem v ruce v Blondies baru. Po takovém rande určitě žádná dáma neodolá a padne Vám hned kolem krku. :)

Průběh seznamovacího večera

Samozřejmě tak jako na každém seznamovací akci Rande Motýl se můžete těšit na skvělou atmosféru, welcome drink a výsledky do 1 hodiny po skončení. Seznamovací akce se koná jak jinak než 14.2. na svátek všech zamilovaných svatého Valentýna, je pro kategorii ženy 20 - 29, muži 24 - 32 a platí na ni zlevněná cena pro ženy 200 Kč. Sleva platí pouze pro prvních 8 přihlášených, takže si nezapomeňte Valentýnský večer pro nezadané v termínech co nejdříve zarezervovat.

Muzeum je otevřené pouze pro účastníky seznamovacího večera.

Více o tom jak funguje rychlorande se dozvíte na: Jak funguje rychlorande

Podívejte se také na fotografie z minulé Valentýnské akce: Fotografie z Valentýnského večera v Grévin v 2017

Ohlasy na speed dating si můžete přečíst zde: Ohlasy na speed dating