Seznamka Brno - seznamovací akce pro nezadané

7.07. 2012 - Speed dating novinka

Seznamka Rande Motýl bude již brzy nabízet nezadaným v Brně možnost seznámení naživo. Rychlé rande neboli speed dating je moderní a velmi oblíbený způsob seznamování tváří v tvář. V současné době hledáme místa v Brně, která by byla vhodná na pořádání těcho seznamovacích akcí pro nezadané. Jestliže žijete v Brně a víte nějakém příhodném místě kde by se seznamovací večery pro nezadané daly pořádat, neváhejte a kontaktujte nás. Můžete nás kontaktovat i poté, co bude již seznamka naživo v Brně zaběhnutá. Nikdy není jisté, kdy se takové místo na seznámení bude hodit.

Seznamka pro cizince nebo pro ty, kteří mluví anglicky a hledají seznámení s cizinci, bude určitě také v nabídce našich seznamovacích akcí. Takže kontrolujte naše stránky a očekávejte další zprávy ohledně seznámení naživo v Brně.

Místo na seznamku naživo by mělo splňovat určité podmínky:

  • Privátní salónek, kde by se seznamovací akce daly pořádat bez rušení normálního restauračního provozu. Popř. možnost uzavření místa pouze pro účastníky seznámení naživo.
  • Alespoň 15 malých stolků (1 stoleček pro jeden pár)
  • Příjemné, útulné, romantické místo, kde se budou singles cítit uvolněně

Rychlé rande, jak se také tato seznamka, je skvělá možnost jak se Vaše restaurace, kavárna nebo bar může zviditelnit. Pomůže Vám to přilákat do Vašeho podniku novou klientelu a je to reklama zadarmo. V neposlední řadě představuje pořádáníseznamovacíh akcí další příjem pro Váš bar, nebo restauraci.

Máte-li zájem o seznámení naživo, podívejte se na termíny seznamovacích akcí v Brně