Seznámení s cizinci - Mezinárodní seznamka

4.9. 2012 - Speed dating tip

Expats speed dating Expats speed dating, neboli jinak řečeno seznamka s anglicky mluvícímí cizinci, je určen každému, kdo ovládá angličtinu a žije a pracuje v České republice. Speed dating není určen turistům, kteří se zde zdržují jen na krátkou dobu. Tyto mezinárodní seznamovací akce mají opravdu úžasnou atmosféru a sejdou se na nich lidé všech možných národností.

Můžete očekávat, že většina mužů na speed dating akci budou cizinci a většina žen budou Češky nebo Slovenky, což je také ten mix, který vetšinou vyhovuje oběma zúčastněným stranám. :) Přestože jsme na několika speed dating akcích (převážně ve věkové kategorii ženy 22 – 33) zaznamenali větší počet cizinek, jedná se spíše o výjimku než o pravidlo. Takže jestliže jste muž české národnosti, který by se chtěl seznámit s cizinkou, kontaktujte nás předem a my Vám můžeme sdělit, jak přibližně vypadá poměr cizinek k Češkám. Netřeba zmiňovat, že bychom rádi uvítali větší počet cizinek na našich speed dating akcích.

seznamka s anglicky mluvícímí cizinci

Co se týká mužů navštěvujících naše speed dating večery, nemusíte se bát (nebo se těšit), že byste se setkali jen s určitou národností nebo rasou. Speed dating akce navštěvují muži rozličných národností a mezi nejčastěji zastoupené patří Američané, Britové, Španělé, Francouzi, Němci, Italové, Poláci, Švédové, Finové, Holanďané, Belgičané, Maďaři a Dánové. Samozřejmě že občas narazíte i na zástupce exotičtějších zemí. Ale jinak je to opravdu různorodá směsice národností, což je také to, co dělá tuto akci tak vzrušující, zábavnou a populární. Takže jestliže mluvíte anglicky, rádi poznáváte nové lidi a chcete se seznámit s cizincem, neváhejte a expats speed dating vyzkoušejte.