Speed dating úspěšnost - Jaká je šance na seznámení

17.8. 2012 - Speed dating tip

Jaká je šance, že se na speed datingu seznámíte. Lidé se stále ptají jaká je šance, že se na speed datingu seznámí, nebo jakou má speed dating úspěšnost. Zkusme tuto otázku obrátit. Jakou si myslíte, že máte na stupnici 1 – 10 šanci seznámit se během jednoho měsíce provozováním Vašich běžných aktivit? Tedy v práci, ve škole, v supermarketu, v dopravních prostředcích, v baru nebo klubu, při nějakém sportu atd. Nyní si toto číslo vynásobte deseti, protože to je minimální počet protějšků, se kterými se na speed date seznámíte. Ano, šance na seznámení jsou na speed datingu nesporně vyšší než při jakémkoliv jiném způsobu seznamování. Již jen proto, že na speed datingu jsou všichni nezadaní a mají zájem se seznámit. Takovou jistotu určitě nemáte někde v baru nebo klubu. Při provozování Vašich běžných aktivit se také zpravidla již pohybujete v okruhu lidí a přátel, které dávno znáte a tento okruh se většinou rozšiřuje jen pomalu. A i když ve Vašem okruhu přibude nová tvář, ještě to také neznamená, že si navzájem padnete do oka. Při speed datingu navíc odpadá ono nepříjemné vymýšlení toho, jak naprosto neznámého člověka oslovit. Na speeddatingu to jde samo, pravděpodobně proto, že víte, že na to, abyste druhého zaujali, máte jen 4 minuty. Také odpadá nepříjemné odmítnutí, prostě si zaškrtnete toho, s kým byste se chtěli ještě vidět a ve výsledcích se dozvíte, jestli protějšek sdílí Váš názor.

Samozřejmě, že ne každý najde na speed datingu partnera. Vše záleží na tom, jaké máte nároky a představy, ale také na tom, jak Vy splňujete představy jiných. Je také lepší nespoléhat na to, že se Vám to podaří hned napoprvé, i když mnohým to tak vyšlo. Vždyť při každé návštěvě klubu nebo baru z toho také není druhý den rande, jestli se Vám vůbec podaří si v tom hluku s někým popovídat a dotáhnout to tak daleko, abyste si vyměnili vzájemné kontakty.

Speed dating je zábavná metoda seznamování. Setkáte se s alespoň 10 protějšky

A co speed dating úspěšnost? Co vlastně považujete za úspěch? Dá se to vůbec nějak kvantifikovat? Je úspěch, jestliže vám vztah vydrží rok, nebo to musí být více, nebo z toho musí být manželství až za hrob? Speed dating vám nikterak neovlivní to, jestli vám vztah vydrží nebo se rozpadne. To ovlivníte jen vy dva a vůbec při tom nezáleží na tom, kde nebo jak jste se seznámili. Vetšina lidí nemá potřebu ani čas informovat speed datingovou agenturu o úspěších ve svém milostném životě a také hodně lidí nechce svůj čerstvý vztah zakřiknout. Ohlasy samozřejmě jsou, ale je to spíše špička ledovce, takže úspěšnost ve smyslu trvajících vztahů, které vznikly na speed datingu se dá jen těžko spočítat.

Jaká je speed dating úspěšnost Nicméně jestliže si stále stěžujete, že nemůžete nikoho najít, přestaňte řešit jaká je úspěšnost a vyzkoušejte to, protože úspěšnost bude vždy individuální. A to, že se chcete seznámit, je lidská přirozenost a není na tom nic zoufalého nebo divného. On totiž speed dating není žádná zázračná metoda seznamování, která by nějak uměle dávala lidi dohromady. Jde pouze o to, že čím více lidí poznáte, tím lepší šanci máte, že mezi nimi tu pravou nebo toho pravého najdete. Seznámení závisí jen na Vašem šarmu, osobnosti, komunikačních schopnostech a úsilí, tak jako kdekoliv jinde. Tak jako je to se vším, někdo si speed dating zamiluje a pro někoho to nebude to pravé ořechové. Dokud to ale nevyzkoušíte, nebudete vědět, do jaké skupiny patříte Vy.