Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande, šetří Váš čas i peníze. Během jednoho speed dating večera se seznámíte s alespoň deseti nezadanými protějšky. Podařilo by se Vám něco takového za tuto cenu někde jinde? Těžko!

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating šetří Váš čas i peníze

Zaujal Vás speed dating? Zaregistrujte se a zarezervujte si termín

Nejbližší speed dating

CLASSIC - česky mluvící

1.11.2016 (úterý) od 20:00

Muži: 27 - 37 | Ženy: 25 - 35

Místo: KUIZIN (Burzovní palác)

Adresa: Rybná 14, Praha 1

SLEVA PRO ŽENY (CENA 390 Kč)

ZBÝVAJÍ JEN 3 MÍSTA ZA 390 KČ

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

Pokud jde o výběr klubu, chápu, že není jednoduché zalíbit se každému. Klub, jako byl Mandarin, se možná bude líbit "diskofilům". Někdo (jako třeba já) by se cítil nejlíp v rockovém nebo motorkářském baru. Ideální by bylo seznamovací akci zaměřit víc podle toho, jaké lidi tam chcete přilákat. Možná by to pomohlo, aby se tam víc potkávali ti, kteří mají společné zájmy. A jestli není tolik zájemců, tak pak bych viděl jako nejlepší možnost "normální" restauraci nebo vinárnu. Však k dobré zábavě patří džbánek dobrého vína (nebo piva).

Jinak celý seznamovací večer byl v pohodě - prostě fajn pokec. Nakonec... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Už je tomu přes tři roky, co jsem byla na Rande Motýl. Brzy tomu bude rok od sňatku s nejúžasnějším mužem, kterého jsem tam potkala! Nedávno se nám narodil chlapeček a já dodnes nemůžu uvěřit tomu, jak jsme se seznámili a vždy, když někomu o našem seznámení vyprávím, neubráním se úsměvu. Já jsem totiž na rande nehledala partnera. Spíš jsem byla zvědavá a doufala, že naleznu alespoň nové přátele. A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit. Tímto bych tedy chtěla Rande Motýl poděkovat a popřát mnoho dalších šťastných partnersví, která vzniknou díky rychlému randění! :)

A & R

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit.