Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande, šetří Váš čas i peníze. Během jednoho speed dating večera se seznámíte s alespoň deseti nezadanými protějšky. Podařilo by se Vám něco takového za tuto cenu někde jinde? Těžko!

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating šetří Váš čas i peníze

Zaujal Vás speed dating? Zaregistrujte se a zarezervujte si termín

Nejbližší speed dating

CLASSIC - česky mluvící

21.02.2017 (úterý) od 19:00

Muži: 36 - 44 | Ženy: 31 - 39

Místo: Mandarin Club Essence

Adresa: Jakubské nám. 128/6, Brno

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 490 Kč

Nový speed dating ohlas

Speed dating alias rychlé rande je v podání společnosti Rande Motýl opravdu unikátní zážitek. V dnešní uspěchané době má člověk velmi omezené možnosti, jak se naživo setkat se zajímavým člověkem a ještě jej zaujmout natolik, aby se rozhodl nám věnoval pár minut svého drahocenného času bez pocitu určité závaznosti nebo povinnosti. Ano, lze se obrátit na seznamku, popřípadě jít přímo s kůži na trh a oslovovat ženy přímo na ulici nebo příhodném místě, nicméně nač ztrácet čas dlouhým virtuálním dopisováním s nedůvěryhodnými profily, které nám navíc o povaze dotyčného ani příliš mnoho neodhalí a nebo proč podstupovat náročné a ne vždy příjemné oslovování žen na ulici bez nejistého výsledku ... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Už je tomu přes tři roky, co jsem byla na Rande Motýl. Brzy tomu bude rok od sňatku s nejúžasnějším mužem, kterého jsem tam potkala! Nedávno se nám narodil chlapeček a já dodnes nemůžu uvěřit tomu, jak jsme se seznámili a vždy, když někomu o našem seznámení vyprávím, neubráním se úsměvu. Já jsem totiž na rande nehledala partnera. Spíš jsem byla zvědavá a doufala, že naleznu alespoň nové přátele. A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit. Tímto bych tedy chtěla Rande Motýl poděkovat a popřát mnoho dalších šťastných partnersví, která vzniknou díky rychlému randění! :)

A & R

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit.