Speed Dating | Rychlé Rande | Rande Motýl 

Speed dating - rychlé rande

Speed dating, neboli rychlé rande, šetří Váš čas i peníze. Během jednoho speed dating večera se seznámíte s alespoň deseti nezadanými protějšky. Podařilo by se Vám něco takového za tuto cenu někde jinde? Těžko!

Zajímá mě víc o rychlém rande >>
Speed dating šetří Váš čas i peníze

Zaujal Vás speed dating? Zaregistrujte se a zarezervujte si termín

Nejbližší speed dating

CLASSIC - česky mluvící

28.06.2016 (úterý) od 20:00

Muži: 27 - 37 | Ženy: 25 - 35

Místo: U Primasů (Areál Výstaviště)

Adresa: Výstaviště Holešovice, Praha 7

Více o speed dating termínu
Rezervovat Cena 690 Kč

Nový speed dating ohlas

Ráda bych se podělila o své pocity a zkušenosti s Rande Motýl. Byla to první agentura, kterou jsem na speed dating vyzkoušela a musím říct, že nejlepší a opět se k ní vrátím. Zkusila jsem večery pro anglicky i česky mluvící a musím říct, že vždy se sešli dle mého názoru příjemní a inteligentní lidé s kterými byla konverzace moc fajn. Oceňuji organizaci, kdy paní organizátorka nenechává sedět již rozdělené páry u jednotlivých stolečků před začátkem akce, jako jsem to zažila u jiné agentury. Pokud Vám zrovna dotyčný pán "nesedne"...je to opravdu dlouhých 10 či 15 minut, záleží na tom, o kolik minut dříve na akci dorazíte. U Rande Motýl sedí dámy rozdělené u stolečků a pánové společně... pokračovat

Speed dating provozujeme již od roku 2009

Někdy to končí i SVATBOU

Už je tomu přes tři roky, co jsem byla na Rande Motýl. Brzy tomu bude rok od sňatku s nejúžasnějším mužem, kterého jsem tam potkala! Nedávno se nám narodil chlapeček a já dodnes nemůžu uvěřit tomu, jak jsme se seznámili a vždy, když někomu o našem seznámení vyprávím, neubráním se úsměvu. Já jsem totiž na rande nehledala partnera. Spíš jsem byla zvědavá a doufala, že naleznu alespoň nové přátele. A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit. Tímto bych tedy chtěla Rande Motýl poděkovat a popřát mnoho dalších šťastných partnersví, která vzniknou díky rychlému randění! :)

A & R

Všem novomanželům, kteří se na rychlém rande seznámili - blahopřejeme!

A poštěstilo se mi daleko víc, než jsem si kdy uměla představit.


Kontakt

Jana Olivová

Tel.: +420 736 217 056

E-mail:

Sleva 10% na rychlé rande

Získáte 10% slevu, když dáte 'To se mi líbí' na naší stránku na Facebooku. Pro uplatnění slevy nás upozorněte emailem.

© 2016 Rande Motýl. Všechna práva vyhrazena. | Speed dating obchodní podmínky